Start > O nas w mediach

O nas w mediach

Celem naszej fundacji jest ochrona i budowanie siły psychicznej! Od lat obserwujemy, jak powszechne są sytuacje, w których krzywdzone są dzieci. Ze statystyk przekazywanych przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, wynika, że 32% dzieci doświadcza przemocy ze strony bliskich dorosłych. Pomagamy tym dzieciom, robimy wszystko, by odzyskały swoje dzieciństwo. Włączamy się także w kampanie społeczne, których celem jest przekaz „REAGUJ NA PRZEMOC WOBEC DZIECI!”
Chcemy głośno mówić o tym, w jakich sytuacjach my jako dorośli powinniśmy reagować i gdzie szukać pomocy dla najmłodszych. Chcemy głośno powiedzieć „stop przemocy”. Zachęcamy do przejrzenia materiałów (wywiady i audycje – TVP Rzeszów, Polskie Radio Rzeszów, Radio Via itp.), w których mówimy o reagowaniu na przemoc wobec dzieci.

Rozlicz z nami PIT 1,5%